4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
AKTUÁLNE PONUKY
Slovinsko, Izola - hotel San Simon ***, september - oktober 2016 ( skupiny min 10 osob)
TOP PRODUKT SEZÓNY 2015 ( pre firemné teamy).
Doprajte si po náročnom období v práci spolu s vašimi kolegami, či klientami aktívny relax víkend v Slovinsku. Atraktívne slovinské prímorské mestečko Izola, sa nachádza v blízkosti PORTOROŽu, len pár km od talianskych hraníc. Ubytovanie je zabezpečené v pavilónoch komfortného hotela San Simon*** v blízkosti pláže.Tréneri z Outdoor fitness clubu ISOLA SAN SIMON sú odbornící v umení motivácie! Pripravili pre nás pestrý športový program, ktorý je zostavený tak, aby bol šport zaujímavý a zábavný pre každého, bez ohľadu na úroveň vašej športovej kondície a zdatnosti. Na programe je pestrý výber športových disciplín so sympatickým slovinským športovým inštruktorom a sprievodcom:
* nordic walking
* nenáročná cyklotúra po peknej prímorkej cykloceste » Parenzana« spájajúcej taliansky Terst , sl ovinské pobrežie a chorvátsky Poreč (kvalitné bicykle v cene)
* kayaking alebo sailing ( za príplatok)
* tenis (pre všetky úrovne, aj začiatočníkov)
Ubytovanie v príjemnom hotelovom komplexe San Simon s wellnesom a chutnou kuchyňou (švédske stoly) v reštaurácii s panoramatickým výhľadom na more.
Po športovom programe určite oceníte ochutnávku skvelých domácich produktov - vina, pršutu, syra olivového oleja .
Chorvátsko, Kvarnerske ostrovy, jar - jeseň
Pozývame vás na plavbu po jedinečných kvarnerských ostrovoch kombinovanú s cyklistikou a turistikou. Kvarnerské ostrovy s množstvom úžasných zátok, autentických rybárskych dediniek, cyklo a turistických trás s úžasnými vyhliadkami sú ideálnym miestom pre spojenie relaxu na lodi a aktívnej dovolenky. Loď vás prevezie z ostrova na ostrov do zátok a mestečiek, kde na vás bude čakať, kým vy budete s miestnym sprievodcom spoznávať najkrašie kvarnerské cyklotrasy a turistické chodníky. Plávanie , či šnorchlovanie, druženie sa na lodi, skvelá strava podávaná priamo na lodi , či oddych pri vinku v lodnom bare samozrejme nesmie chýbať.
Chorvátsko, Murter, Jadranské more, sezóna 2016
ŠKOLA JACHTINGU – Nautická Akadémia

Naučte sa jachtiť a nájdite si nových jachtárskych priateľov v prestížnej medzinárodnej jachtárskej akadémii.
Akadémia má bázu v Chorvátsku, v jedinečnom prostredí v blízkosti národného parku Kornatské ostrovy. Tréningové centrum založil v roku 1988 uznávaný taliansky skipper Cino Ricci a do dnešných dní prešlo kurzami viac ako 8 000 účastníkov. Precízne vypracované programy jednotlivých kurzov , skúsení a kvalifikovaní inštruktori , ktorí na mori žijú viac ako 10 mesiacov v roku a prejachtili už aj nejaký ten oceán sú garanciou kvality. ANA je člen ISSA International Sailing School Association) a od roku 2009 aj akreditované RYA (Royal yachting association) výcvikové centrum.

Chorvátsko, Murter, Jadranské more, október - apríl
Pozývame vás na dobrodružstvo na mori, lov na tuniaky a iné veľké ryby Jadranského mora, kde vašou jedinou zbraňou budú len rybárske udice a silné ruky. Program vedie skúsený rybár, jeden so zakladateľov Big Game Fishing-u vo vodách Jadranu.
Jadranské more je bohaté na výskyt kvalitných tuniakov, hlavne oblasti v okoli ostrovov Blitvenica a Jabuka a severných jadranských ostrovov.
Špecialne 7-8 metrové lode sú kompletne vybavené na tento druh rybárčenia. Echosoner a fishfinder su taktiež vo výbave lode.

Svet – ostatné, Španielsko, Portugalsko, Maroko, Turecko..., celoročne
Golfoví fanúškovia sa už nemusia obmedzovať ročným obdobím. Zabezpečíme pre vás tie najkrajšie greeny v každom ročnom období a podľa vašich predstáv.
Mimoriadne MAROKO - za priaznivé ceny
Maroko je čarovná krajina na severe Afriky obmývaná vlnami Atlantiku. Návštevníkom ponúka krásne pláže s jemným pieskom, palmové oázy uprostred púšte, horské masívy. Očarí vás nielen príroda, ale aj história, ktorá na vás dýcha z každej strany. Skutočne každý si príde na svoje. Ak ste vyznavačom golfu, určite vám učarujú miestne golfové ihriská.
Golf sa stal začiatkom 20.stor. v Maroku vášňou. Svetoznáme súťaže sem lákajú mnohých golfistov z celého sveta.
V Marakéši nájdeme tri prvotriedne golfové ihriská, nachádzajúce sa v zelených oblastiach mesta s výhľadom na pohorie Atlas.
Európa ostatné, cena kajuty 1.100 €/2os, na požiadanie
Oblasť Stockholmského archipelagu tvorí 20 000 ostrovov a ostrovčekov a patri k najatraktivnejším na svete s nevyčerpateľnými kombináciami na sailing v krásnej „divokej“ krajine s množstvom výborných kotvísk... Možno aj to je dôvod prečo švédskeho jachtára v mediteránne takmer nestretnete. Jachting medzi tisíckami ostrovov je relaxujúci, unikátny a nezabudnuteľný zážitok. Ostrovy sú vačšinou obývané len víkendujúcimi obyvateľmi Štockholmu a malými rybárskymi komunitami. Na rybích špecialitách a grilovaných rybách si môžete pochutnať takmer v každom kotvisku.
AKTUÁLNE AKCIE
ZREALIZOVANÉ AKCIE
Wine & Sail
Taliansko
013.10.- 20.10. 2018
Business Regata 2016
Chorvátsko
17.5.- 20.5. 2016
AZORY - flotilová plavba na plachetniciach
Svet – ostatné
07.05.-14.5.2016
Aktívny víkend pri mori
Slovinsko
30.04-03.05. 2016
Ski & Sail - Nórsko
Európa ostatné
18.04. - 25.04. 2016
« 1 2 3 4 5 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií

Cestovná kancelária je poistená voči úpadku CK podľa Zákona 281/ 2011 v poisťovni UNION a.s. č PZ 2061243 do výšky 10 000 €.
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod