4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
AKTUÁLNE PONUKY
Maďarsko, Budapest & Gődőllő, predĺžený vikend
Navštívte s nami jedno z najnavštevovanejších miest Európy - Budapešť. Mesto v ktorom sa stretá história so súčasnosťou, mesto ktoré zažilo najväčšiu slávu v období Uhorska. Dnes metropola Maďarska s ponukou zábavy, histórie, umenia...
Gődőllő - kaštieľ, ktorý patrí k tým najkrajším v Maďarsku. Počas panovania Františka Jozefa sa stal obľúbenou maďarskou rezidenciou rakúsko-uhorských panovníkov, predovšetkým Sissi.
Maďarsko, Budapešť & Eger, predĺžený vikend
Budapešť nazývaná aj malý Paríž, patrí svojou polohou k najkrajším mestám na svete, ktoré UNESCO prehlásilo za súčasť svetového kultúrneho dedičstva. Milovníkom kultúry sa naskytá obrovská možnosť výberu chránených pamiatok, múzeí, galérií, divadiel, kín a zábavných podnikov ......
Eger je strediskom päťtisíc hektárovej historickej vinárskej oblasti, ktorá je rodiskom najznámejších maďarských vín – Egri Bikavér. Známe Údolie krásnych žien / Szépaszonyvőlgy – 250 vinných pivníc. Mesto sa vyznačuje množstvom kultúrnych a historických pamiatok, výstavy, galérie, kazematy, Turecké kúpele, termálne kúpele ......

Chorvátsko, Chorvátsko, apríl - júl / september - október
Najobľubenejší produkt v sezóne 2013 !
Pozvite svojich obchodných partnerov, top klientov, ci zamestnancov na jachtu. Luxusné 10 - 14 miestne (6-8 kajutové ) jachty s posádkou a príjemným personálom zabezpečia súkromie, ale aj relax a maximálne pohodlie.
Vynikajúca , pestrá strava pripravovaná domácim kuchárom je servírovaná priamo na jachte. Klientom je počas celého dňa k dispozícii bar so širokou ponukou nápojov. Kajuty sú klimatizované s vlastným soc. zariadením a sprchou. Jachty vyššej kategórie sú vybavené surf doskami, vodnými skutrami, kajakmi a udicami.
Rakúsko, St. Margarethen - kameňolom, júl, august 2016
Skvelý spôsob ako si vychutnať kultúrny zážitok pod otvoreným nebom, v rímskom kameňolome, v mestečku St. Margarethen, 70 km od Bratislavy.
Láska, zrada, túžba, vražda: operná diva Floria Tosca a maliar Mario Cavaradossi - vychýrený rímsky pár na vrchole svojej spaľujúcej lásky.... TOSCA od Giacoma Pucciniho je pripravená v prírodnej opernej sále na túto sezónu. Premiéra 8. júla 2015 o 21.00 hod.
V prípade skupiny zorganizujeme dopravu na predstavenie, ktoré sa začína vždy o 21.00. Trvá cca 3,5 hodiny vrátane prestávky, počas ktorej môžete ochutnať lokálne kulinárske špeciality, či svetoznáme burgenlandské vína. Vstup do kameňolomu je od 19.00
Rakúsko, Viedeň, celoročne
Nielen koniec roka, ale akúkoľvek príležitosť môžete osláviť v kruhu hollywoodskych hviezd, pokiaľ sa rozhodnete navštívíť múzeum Madamme Tussauds vo Viedni. Za jedným stolom s Bradom Pittom, alebo Angelinou Jolie, za klavírom s Ludwig van Beethovenom, s Napoleonom, či Obamom... osobnosti zo sveta kultúry, športu, showbiznisu, každému podľa jeho gusta.
Rakúsko, prenájom dreziny od 60 €, od 10.4. do 26.10.
Horitschon - Neckenmarkt, Oberpullendorf.
Skvelý tip na firemnú outdoorovú akciu, plnú zábavy a športového vyžitia. Drezina sa poháňa pedálmi ako bicykel, ale jazdí po koľajniciach ako vlak. K dispozícii je viacero typov drezín, min je však pre dve osoby.
AKTUÁLNE AKCIE
ZREALIZOVANÉ AKCIE
Wine & Sail
Taliansko
013.10.- 20.10. 2018
Business Regata 2016
Chorvátsko
17.5.- 20.5. 2016
AZORY - flotilová plavba na plachetniciach
Svet – ostatné
07.05.-14.5.2016
Aktívny víkend pri mori
Slovinsko
30.04-03.05. 2016
Ski & Sail - Nórsko
Európa ostatné
18.04. - 25.04. 2016
« 1 2 3 4 5 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií

Cestovná kancelária je poistená voči úpadku CK podľa Zákona 281/ 2011 v poisťovni UNION a.s. č PZ 2061243 do výšky 10 000 €.
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod