4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
AKTUÁLNE PONUKY
Rakúsko, Vieden , podľa požiadavky apríl - september
Viedeň - nádherná a honosná, s množstvom historických pamiatok i moderných umeleckých hodnôt. Pripojte sa k nám a spoznajte nepoznané, pokochajte sa výhľadom na Viedeň zo strechy Prírodno - historického múzea, dajte si koktejl v spoločnosti dinosaurov a odneste si domov čaro viedenskej atmosféry....
Rakúsko, Burgenland, sezóna 2016
Kúpeľný a hotelový komplex St.Martins sa nachádza na na okraji národného parku Neusiedler See - Seewinkel.V súhre s prostredím vznikol tématický areál v štýle afrických safari s ubytovaním v typických lodge-och a organizovanými „výpravami“ do okolia. Wellnes program (vonkajšie a vnútorné bazény, saunový svet, priezračné jazero s lehátkami) možete kombinovať s dobrodružnými a poznávacími výletmi do národného parku pod vedením odborníkov (rangerov). Vďaka vynikajúcej vybavenosti a výhodnej polohe rezortu (50km od Bratislavy) ponúkame možnosť organzácií seminárov a firemených meetingov, spojených so safari do nár. parku, wellnessom a kulinárskymi zážitkami.
Chorvátsko, A /Opatija B / Split , sezóna 2016
Dovolenka na plachetnici so skúsenou posádkou je neopakovateľný zážitok z plavby po Jadrane spojenej s cykloturistikou. Objavovanie skrytých zátok s priezračnou vodou na slnenie, kúpanie a potápanie, či malebných mestečiek na ostrovoch a miestach, na ktoré by ste sa inak nedostali. Starostlivá posádka sa postará o vašu pohodu a dobrú náladu. Trasy sú dokonalou kombináciou najkrajších miest Jadranu - historických miest, prírodných krás, malebných ostrovov s typickými krčmičkami so skvelým vínom a dalmatínskymi špecialitami. Komfortné lode sú zväčša repliky starých drevených plachetníc, kajuty sú priestranné, pohodlné a dobre vybavené. Skvelý tip na organizáciu firemných akcií.
Slovensko, Čachtice, podľa požiadavky
Objednajte si teambuilding v duchu tradícií "Deň slovenského sedliaka" alebo "Tradičnú čičmanskú zabíjačku". Zábavná forma súťaží medzi šľachtou a sedliakmi ako to bolo kedysi, varenie sedliackeho obedu pod holým nebom, spoločná zábava a udobrenie bohatých a poddaných.Skvelá nálada, dobré jedlo a pitie... Spôsob ako utužiť kolektív, zrelaxovať a dobre sa zabaviť.
Rakúsko, Semmering, víkendy - jar, leto, jeseň
Víkend s polpenziou v krásnom prostredí Álp spojený s turistikou a cykloturistikou. Po aktívne prežitom dni príde vhod relax v hotelovom bazéne, alebo posedenie pri dobrom vínku.
Rakúsko, Laa a.d. Thaya /Retz, september až jún (odporúčané obdobie)
Skvelá odmena pre členov firemného tímu za celoročnú prácu - oddych v bazénoch, masáže, sauny. Toto všetko ponúka Wellness Hotel**** v príjemnom prostredí Dolného Rakúska Wienviertel. Okrem wellness pobytu sa Vám naskytnú výborné možnosti na bicyklovanie, golf, beh a nordic walking. Výlety do okolia a zážitková turistika Vás obohatí novými zážitkami, pookrejete na tele i na duchu. Zaujímavým môže byť výlet do mestečka Retz, známeho najväčšou rakúskou vínnou pivnicou. Jedná sa o 20 km dlhý labyrint, miestami až 3-poschodový. K výkladu a prehliadke samozrejme nebude chýbať ochutnávka vína.
Ponúkame aj možnosť usporiadania konferencií. Všetko na jednom mieste, všetko v príjemnom prostredí, všetko za skvelú cenu.
AKTUÁLNE AKCIE
ZREALIZOVANÉ AKCIE
Wine & Sail
Taliansko
013.10.- 20.10. 2018
Business Regata 2016
Chorvátsko
17.5.- 20.5. 2016
AZORY - flotilová plavba na plachetniciach
Svet – ostatné
07.05.-14.5.2016
Aktívny víkend pri mori
Slovinsko
30.04-03.05. 2016
Ski & Sail - Nórsko
Európa ostatné
18.04. - 25.04. 2016
« 1 2 3 4 5 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií

Cestovná kancelária je poistená voči úpadku CK podľa Zákona 281/ 2011 v poisťovni UNION a.s. č PZ 2061243 do výšky 10 000 €.
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod