4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
KALENDÁR AKCIÍ
| ZREALIZOVANÉ
Taliansko, Talianske ostrovy, 013.10.- 20.10. 2018
Do Kampámie sa proste zamilujete na celý život. Nádherné piesčité pláže, skalnaté útesy, história, skvelé víno a lokálne špeciality. Výborné podmienky na jachting. Po úspechoch predchádzajúcich ročníkov si vám po tretí krát dovoľujeme ponúknuť účasť na výnimočnom sailing podujati Sail & Wine, organizovanom v neopakovateľnom prostredí južného Talianska. Trasa plavby povedie cez najkrajsie miesta tejto oblasti : z bázy na ostrove Procida ( pri Neapole) cez o. Ischia, malebný ostrov Capri, úchvatné Positano, Salerno, Amalfi... Flotila bude vedená admirálskou jachtou s lokálnou talianskou posádkou, ktorá neomylne pozná najkrajšie kotviská, zálivy , najlepšie vína. Večer strávime návštevou vychýrených vínnych pivničiek a ochutnávkou špecialít lokálnej talianskej kuchyne. Možnosť objednať si kapitána (skipera) v CK My Way, cena cca 100-130€/deň.
Chorvátsko, Kornatske ostrovy, 17.5.- 20.5. 2016
Pozývame na tradičné športovo-spoločenské podujatie BUSINESS REGATA.
Veríme, že vás osloví výber one design lodí BAVARIA 45 rok výroby 2014, vysoko komfortných 4 kajutových jácht, optimálnych pre tento typ regát – so skvelou bezkonkurenčnou cenou 4290 € all inclusive ( incl. 6 osôb štartovné).

Svet – ostatné, AZORSKÉ OSTROVY , 07.05.-14.5.2016
Spoločná flotilová plavba po Azorských ostrovoch so skúseným moreplavcom Vladom Porvazníkom. Obsadzovanie po kajutách , alebo prenájom kompletnej lode.
Slovinsko, Izola San Simon, 30.04-03.05. 2016
Doprajte si po náročnom týždni v práci aktívny relax víkend v Slovinsku pri mori, ktoré je v tomto období ideálne na rôzne športové aktivity. Atraktívne slovinské prímorské mestečko Izola, sa nachádza v blízkosti známeho letoviska PORTOROŽ, len pár km od talianskych hraníc. Tréneri z Outdoor fitness clubu ISOLA SAN SIMON sú odbornící v umení motivácie! Pripravili pre nás pestrý športový program, ktorý je zostavený tak, aby bol šport zaujímavý a zábavný pre každého, bez ohľadu na úroveň vašej športovej kondície a zdatnosti. Na programe je pestrý výber športových disciplín so sympatickým slovinským športovým inštruktorom a sprievodcom: * nordic walking * nenáročná cyklotúra po peknej prímorkej cykloceste » Parenzana« spájajúcej taliansky Terst , sl ovinské pobrežie a chorvátsky Poreč (kvalitné bicykle v cene) * kayaking alebo sailing * tenis (pre všetky úrovne, aj začiatočníkov) Ubytovanie v príjemnom hotelovom komplexe San Simon s wellnesom a chutnou kuchyňou (švédske stoly) v reštaurácii s panoramatickým výhľadom na more. Po športovom programe určite oceníte ochutnávku skvelých domácich produktov - vina, pršutu, syra olivového oleja .
Európa ostatné, Nórsko - fjordy, 18.04. - 25.04. 2016
Vrámci Ski & Sail máte možnosť navštíviť tie najkrajšie fjordy - Lofoty a Lyngenský archipelág, kde zažijete lyžovačku na svahoch spúšťajúcich sa priamo do mora, kde si na svoje prídu aj horolezci, ktorým odmenou bude nezabudnuteľný výhľad na nedotknutú prírodu a zasnežené kopce vynárajúce sa z mora... Na jachte potom kvalitná a čerstvo pripravená strava vrátane nápojov (nie alkoholických).
Rakúsko, GOLDECK - SPITTAL / Drau , 18.-20-12.2016
Pozývame vás na otváranie tohoročnej sezóny vo veľkom štýle
Stredisko GOLDECK ponúka 25 km perfektne upravených tratí všetkých obtiažností v nadm. výške 550 m -2142 m. Impresívna panoráma okolitých hôr, moderné lanovky, vychýrená rakúska pohostinnosť a skvelá kuchyňa je prísľubom perfektnej prvej tohoročnej lyžovačky. Po dobrej lyžovačke vás čaká Apre -ski zábava. Počet miest za túto výnimočnú cenu je limirový.
Možnosť predĺžiť pobyt o jednu noc.
« 1 2 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod