4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
ŠPORTOVÉ PROGRAMY
Chorvátsko, Chorvátsko - ostrovy
20. - 27.08. 2016
Objavujte skvostné dalmátske ostrovy a pobrežie a zároveň relaxujte objavovaním svojho vlastného JA. Zažite rána obdivujúc nádherný východ slnka počas cvičenia jogy s inštruktorkou jogy, užívajte si plávanie v priezračnom Jadrane a večery objavujte staré historické mestečká alebo sa zabávajte až do rána.
Rakúsko, SPITTAL / DRAU - GOLDECK
18.12. - 20.12. 2015
Pozývame vás na otváranie tohoročnej sezóny vo veľkom štýle
Stredisko GOLDECK ponúka 25 km perfektne upravených tratí všetkých obtiažností v nadm. výške 550 m -2142 m. Impresívna panoráma okolitých hôr, moderné lanovky, vychýrená rakúska pohostinnosť a skvelá kuchyňa je prísľubom perfektnej prvej tohoročnej lyžovačky. Po dobrej lyžovačke vás čaká Apre -ski zábava. Počet miest za túto výnimočnú cenu je limirový.
Ubytovanie je zabezpečené v hoteloch v Spittal / Drau a v blízkom okoli :
4* Hotel Ertl
3* Hotel Edlingerwirt
3* Hotel Simeter
3* Mexican Hotel
Možnosť predĺžiť pobyt o jednu noc za jednotnu cenu 45 Eur.

Mapka lyž.strediska:
http://de.winter.sportberg-goldeck.at/skigebiet/panorama

Slovinsko, Ljubljana, Izola, Terst
jar - leto 2016
Pozývame na cyklo - gastronomickú túru, so štartom v Ljubljane, krížom cez vinárske oblasti Slovinska, cez taliansky Terst až do Izoly, kde sa odohráva Festival vín. Po prenocovaní v Izole výlet pokračuje chorvátskou Istriou, kde nás cestou čakajú ochutnávky lokálnych jedál a zlatistých vín. Okruhom sa vrátime do Izoly. Nedeľu si vychutnáme na slovinskej strane Istrie a samozrejme zase na bicykloch. Po návrate do Izoly nás čaká záverečný ceremoniál.
Slovinsko, Izola - hotel San Simon ***
september - oktober 2016 ( skupiny min 10 osob)
TOP PRODUKT SEZÓNY 2015 ( pre firemné teamy).
Doprajte si po náročnom období v práci spolu s vašimi kolegami, či klientami aktívny relax víkend v Slovinsku. Atraktívne slovinské prímorské mestečko Izola, sa nachádza v blízkosti PORTOROŽu, len pár km od talianskych hraníc. Ubytovanie je zabezpečené v pavilónoch komfortného hotela San Simon*** v blízkosti pláže.Tréneri z Outdoor fitness clubu ISOLA SAN SIMON sú odbornící v umení motivácie! Pripravili pre nás pestrý športový program, ktorý je zostavený tak, aby bol šport zaujímavý a zábavný pre každého, bez ohľadu na úroveň vašej športovej kondície a zdatnosti. Na programe je pestrý výber športových disciplín so sympatickým slovinským športovým inštruktorom a sprievodcom:
* nordic walking
* nenáročná cyklotúra po peknej prímorkej cykloceste » Parenzana« spájajúcej taliansky Terst , sl ovinské pobrežie a chorvátsky Poreč (kvalitné bicykle v cene)
* kayaking alebo sailing ( za príplatok)
* tenis (pre všetky úrovne, aj začiatočníkov)
Ubytovanie v príjemnom hotelovom komplexe San Simon s wellnesom a chutnou kuchyňou (švédske stoly) v reštaurácii s panoramatickým výhľadom na more.
Po športovom programe určite oceníte ochutnávku skvelých domácich produktov - vina, pršutu, syra olivového oleja .
Európa ostatné, Nórsko - fjordy
január - máj 2018
Nezabudnuteľne dobrodružstvo za polárnym kruhom ! Spojenie jachtingu v čarovnej krajine nórskych fjordov (Lofoty a Lyngenský archipelág! na komfortnej 16m plachetnici a lyžovačky v panenskom snehu. Plachetnica so skúseným kapitánom a sprievodcom vás každý deň prelaví k svahom s ideálnymi podmienkymi, kde vaše stopy v snehu budú prvé !
Po lyžovačke sa vrátite do vyhriatej lode, kde na vás čaká čerstvo pripravený obed. Pri troche šťastia vašu lodľ budú sprevádzať veľryby a delfíny.
Rakúsko, Kaprun
zima 2016
Penzión Baránek sa nachádza v lyžiarskom stredisku Kaprun / Zell am See. Jeho kapacita je 50 lôžok. V blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek Maiskogel, zastávka, skibusu, bežkárske trate, ľadovec Kitzsteinhorn...
V penzióne príjemná domácka atmosféra, kvalitné ubytovanie a skvelá domáca orechovica.
« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod