4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
PLAVBY
Európa ostatné, Azorske ostrovy
07. - 14. máj 2016
Azorské ostrovy, 1430 km vzdialené od najbližšej pevniny sú jachtárskou Mekkou a vytúženou zastávkou jachtárov preplavujúcich Atlantik. Ponúkame vám možnosť aspoň niekoľko dní zdieľať túto unikátnu atmosféru. Štart našej plavby je na ostrove Faial. Horta, na ostrove Faila je štvrtá najnavštevovanejšia marína na svete. Práve tu symbolicky – v kultovom Peter´s Pub-e pri pohari gin&toniku odštartujeme našu plavbu.
Plavbu povedie horolezec a moreplavec , Vlado Porvazník, ktorý na svojej lodi Civetta 2 absolvoval plavbu okolo sveta ( 2013-2015).
Európa ostatné, Fjordy, Island, Irsko, Sredozemné more
rok 2016
Naplánujte si už teraz výnimočnú dovolenku na lodi a spoznávajte fascinujúce Fjordy, tajom opradené Írsko, či Island, alebo slnkom zaliate stredozemné more. Vyberte si z ponuky 5 - dňových, 8, 11,12, 14 či 15 - dňových plavieb.

Svet – ostatné, podľa požiadavky
celoročne podľa destinácie
Vyberte sa s nami na luxusnú dovolenku na vode. Preplavíme sa moriami podľa vášho gusta, navštívime krajiny, ktoré si vyberiete. O zábavu, wellness i vaše pohodlie bude postarané, stačí sa usadiť na palube a vychutnávať si slnko, vánok a šum mora....
Chorvátsko, Split
maj - oktober
Pre tento výlet vám vystačí zopár tričiek, plavky a napriek tomu zažijete nazabudnuteľný týždeň plavby po južnom Jadrane z ostrova na ostrov. Uvoľnite sa a nechajte kapitána s posádkou, nech vás rozmaznáva (predovšetkým kuchár). Cez deň môžete plávať, šnorchlovať, opaľovať sa a pozorovať podvodný život jadranského mora. Na večer si naplánujte návštevu vychýrených reštaurácií, alebo navštívte staré kostolíky a iné historické pamiatky.
Taliansko, Talianske ostrovy
13.10. -20.10.2018
Do Kampámie sa proste zamilujete na celý život. Nádherné piesčité pláže, skalnaté útesy, história, skvelé víno a lokálne špeciality. Výborné podmienky na jachting. Po úspechoch predchádzajúcich ročníkov si vám po tretí krát dovoľujeme ponúknuť účasť na výnimočnom sailing podujati Sail & Wine, organizovanom v neopakovateľnom prostredí južného Talianska. Trasa plavby povedie cez najkrajsie miesta tejto oblasti : z bázy na ostrove Procida ( pri Neapole) cez o. Ischia, malebný ostrov Capri, úchvatné Positano, Salerno, Amalfi... Flotila bude vedená admirálskou jachtou s lokálnou talianskou posádkou, ktorá neomylne pozná najkrajšie kotviská, zálivy , najlepšie vína. Večer strávime návštevou vychýrených vínnych pivničiek a ochutnávkou špecialít lokálnej talianskej kuchyne. Možnosť objednať si kapitána (skipera) v CK My Way, cena cca 100-130€/deň.
Chorvátsko, Šibenik
máj - október 2016
Pre jachtársku sezónu 2015 prinášame ponuku na nový luxusný gulet MSY PACHA 1. Toto tradičné a pre náročných klientov určené plavidlo pozostáva zo štyroch dvojlôžkových kabín (8+1), je plne klimatizované a posádku tvoria štyria členovia: kapitán, kuchár, steward a námorník
« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod