4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
TEAMBUILDING
Chorvátsko, Chorvátsko
27.5.-31.5.2018
Since 1999 ... Plavili sme sa po všetkých kútoch Jadranu, spočiatku ..v teplákoch, aj v hrdých Gaastra-čoch :-), na statočných SAS 39inách, aj na nabrúsených pretekárskych jachtách, bez GPS, aj za mocnej pomoci posledných technológií, špičkoví jachtári aj tí čo viac odvážni ako skúsení. Pretekali sme s vetrom odušu, aj trpezlivo vyčkávali v bezvetrí. Pod ostrým dohľadom špičkových chorvátskych rozhodcov sme hľadali tie najlepšie stratégie, pátrali po najlešom vetre...alebo sa len tak tešili z parádneho jachtárskeho dňa.

A keď sme sa vetra a pretekania nasýtili, zabávali sme sa. Koncerty & Beach party na brehu mora, „nogometni“ turnaj s nabrúsenými miestnymi (23:1 v prospech CRO :-), splavovali sme rieky, lámali tenisové rakety. Večer degustovali skvostné dalmátske vínka, čerstvú višskú pogaču, vychutnávali fatálne dobroty ispod peke či pomaly pečenú domácu jahňacinku na najvyššom vrchole Braču, grilovali čerstvé ryby v kornatských zátokách. Kráľovské gurmánske zážitky v neopakovateľej atmosfére legendárneho zámku Martinis Marchi zostanú však asi nadlho neprekonané. 19.ročník nebude rovnaký. Bude opať jedinečný. Lebo vy, naši účastníci, priatelia a fanúšikovia ste výnimoční. Tešíme sa na skoré stretnutie v máji 2018.
te
Svet – ostatné, Argentína - Buenos Aires
január, február
Pozeráte so závisťou na tanečníkov tanga a radi by ste zvládli túto choreografiu? Teraz máte príležitosť vkĺznuť do tajomstiev tanga priamo v krajine zrodu tohto úžasného tanca. Buenos Aires, v celej svojej kráse očakáva práve Vás. Doprajte sebe, či svojim blízkym priateľom, kolegom lekcie TANGA od odborníkov na slovo vzatých. A keď už ste merali toľký kus cesty, pozývame Vás k čarokrásnym Igazu vodopádom
Chorvátsko, Jelsa, ostrov Hvar
leto 2017
Etikoterapia nachádza hlboké príčiny ochorení, smútku,strachu, neschopnosti  zažívať radosť v narušených vzťahoch k sebe  a iným.
Pobyt je zameraný na praktický nácvik a osvojenie si techník a zručností etikoterapie s skúseným dlhoročným lektorom etikoterapie Dr. Červenákom.

Ubytovanie:
APARTMÁNY:

De Luxe app.**** cca 150 m od pláže, všetky obrátené na morskú stranu.
De Luxe app 2+2. ( 68m²)
/8 nocí/ 973,-€
/12 noci/1.305,- €

De Luxe app. 4+2 ( 71m² )
/8 nocí/ 1.230,-€
/12 noci/ 1.689,-€

Comfort app. **+ sú umiestnené ca 100 m od pláže v nizkych dvojpodlažných pavilónoch medzi borovicami. Sú priestranné, otočené na morskú stranu.

Comfort app**+ (2+2)
/8 dní/ 665,-€
/12 dni/845,-€

Comfort app **+ ( 4+2)
/8 dní/ 819
/12 dni/ 998,-€

IZBY:

Comfort izby*** bez terasy v posch. pavilónoch na 1 poschodí – umiestnené v pavilónoch v borovicovom hájiku ( renovované sú kúpeľne a nábytok) , sú orientované na more,
/8 dní/ 360,-€ /os. s polpenziou
/12 dni/ 480,- € / os. s polpenziou ( švédske stoly)

Comfort izby *** s terasou na prízemí v 2 posch. pavilónoch, vybavenie ako izby bez terasy.
Cena
/8 nocí/ 380,- € /os. s polpenziou
/12 nocí/ 510,- € / os. s polpenziou

Stravovanie:
Pre ubytovaných v izbách : polpenzia ( raňajky, večera ) formou bufetového stola v reštaurácii v rámci rezortu.

Pre ubyt. v apartmánoch: strava individuálna, možnosť doobjednať stravu za príplatok. De luxe apartmány majú výborne vybavené kuchyne.

Pre celú skupinu sú zabezpečené chutné makrobiotické obedy - potrebné nahlásiť sa (10 € / osoba / obed)
Rakúsko, prenájom dreziny od 60 €
od 10.4. do 26.10.
Horitschon - Neckenmarkt, Oberpullendorf.
Skvelý tip na firemnú outdoorovú akciu, plnú zábavy a športového vyžitia. Drezina sa poháňa pedálmi ako bicykel, ale jazdí po koľajniciach ako vlak. K dispozícii je viacero typov drezín, min je však pre dve osoby.
Slovensko, Čachtice
podľa požiadavky
Objednajte si teambuilding v duchu tradícií "Deň slovenského sedliaka" alebo "Tradičnú čičmanskú zabíjačku". Zábavná forma súťaží medzi šľachtou a sedliakmi ako to bolo kedysi, varenie sedliackeho obedu pod holým nebom, spoločná zábava a udobrenie bohatých a poddaných.Skvelá nálada, dobré jedlo a pitie... Spôsob ako utužiť kolektív, zrelaxovať a dobre sa zabaviť.
Chorvátsko, ostrov Murter
apríl - október
Skvelý tip na krátky a intenzívny športový zážitok pre individuálnych záujemcov, alebo skupinky od 5 do 40 osôb, firmy a partie priateĺov. Počas pobytu (3 -7 dní)sa účastníci jachtárskeho tréningu sa pod vedením skúsených inštruktorov zoznámia so základmi plachtenia, prácou s lanami a plachtami, ovládaním plachetnice, základnými manévrami, základmi navigácie. Na záver výcviku je možné zorganizovať preteky medzi jednotlivými skupinkami (jachtami). Každý účastník získa diplom - potvrdenie o absolvovaní výcviku. 7 denný výcvik (min.) je možné ukončiť skúškami a získaním licencie na vedenie malého plavidla. Kurzy pre individuálnych záujemcov začínajú každú sobotu, pre skupinky skrátené termíny dohodou.
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod