4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
WELLNESS POBYTY
Slovinsko, Portorož
sezóna
Naplánujte si predĺžený vikend v slovinskom „Monte Carlo“ – v Portoroži, v jednom z kvalitných 4****hotelov (ruleta system).
Vyuzite spickove hotelove SPA, so zlavou 15% !
Podmienka rezervacie : min. 3 noci.
Rakúsko, Burgenland
sezóna 2016
Kúpeľný a hotelový komplex St.Martins sa nachádza na na okraji národného parku Neusiedler See - Seewinkel.V súhre s prostredím vznikol tématický areál v štýle afrických safari s ubytovaním v typických lodge-och a organizovanými „výpravami“ do okolia. Wellnes program (vonkajšie a vnútorné bazény, saunový svet, priezračné jazero s lehátkami) možete kombinovať s dobrodružnými a poznávacími výletmi do národného parku pod vedením odborníkov (rangerov). Vďaka vynikajúcej vybavenosti a výhodnej polohe rezortu (50km od Bratislavy) ponúkame možnosť organzácií seminárov a firemených meetingov, spojených so safari do nár. parku, wellnessom a kulinárskymi zážitkami.
Rakúsko, Laa a.d. Thaya /Retz
september až jún (odporúčané obdobie)
Skvelá odmena pre členov firemného tímu za celoročnú prácu - oddych v bazénoch, masáže, sauny. Toto všetko ponúka Wellness Hotel**** v príjemnom prostredí Dolného Rakúska Wienviertel. Okrem wellness pobytu sa Vám naskytnú výborné možnosti na bicyklovanie, golf, beh a nordic walking. Výlety do okolia a zážitková turistika Vás obohatí novými zážitkami, pookrejete na tele i na duchu. Zaujímavým môže byť výlet do mestečka Retz, známeho najväčšou rakúskou vínnou pivnicou. Jedná sa o 20 km dlhý labyrint, miestami až 3-poschodový. K výkladu a prehliadke samozrejme nebude chýbať ochutnávka vína.
Ponúkame aj možnosť usporiadania konferencií. Všetko na jednom mieste, všetko v príjemnom prostredí, všetko za skvelú cenu.
Maďarsko, Bukfurdo
predĺžený víkend podľa požiadavky
Pobyt zameraný na oddych, relax a regeneráciu síl. Toto všetko ponúka ***, **** hotel, ktorý patrí do siete Hunguest Hotelov. Nachádza sa v príjemnom tichom prostredí, rozsah služieb uspokojí aj najnáročnejšie požiadavky. Zaručuje odpočinok, gastronomické zážitky a aktívne športové a zábavné programy.
Slovensko, Vysoké Tatry, Gerlachov
jar, jeseň
Relaxačný pobyt v 4hv.wellness hoteli nádhernom prostredí Vysokých Tatier s možnosťou usporiadania firemného meetingu, alebo konferencie. Vyskúšaný a obľúbený produkt za skvelú cenu.
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod