4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
KONFERENCIE
Chorvátsko, VODICE - Chorvátsko
apríl - november
Využite teplé babie leto, príjemnú teplotu mora a posezónny kľud pre usporiadanie firemnej konferencie či prezentácie. K spomínanému Vám ponúkame wellness služby, športové akcie, výlety do národných parkov alebo plachtenie podľa požiadavky.
Vodice - ako historické prímestské mestečko je vyhlásené za najkrajšie a a najupravenejšie mesto v strednej Dalmácii. Svojou polohou ponúka možnosti na kúpanie, jogging, tenis, cyklotúry...
Hotel je situovaný len 50m od pláže, ponúka komfortné klimatizované izby, veľkú terasu, bazén a príjemný personál, ktorý je Vám k dispozícii.
Rakúsko, Mittersill
predĺžené víkendy celoročne
Zámok Mittersill z 12. storočia s vysokým štandardom a tradičným komfortom je situovaný v blízkosti mesta Mittersill v náručí Kitzbuhelerských Álp. Všetky izby sú novo zrekonštruované a tradične zariadené. Štýlová reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, zámocká kaviareň, knižnica, lounge s ohniskom, stredoveký bar, wellness a športové vyžitie - toto všetko ponúka Zámok. Konferenčná sála je prispôsobená pre 20 osôb. Spojte konferenciu s lyžovačkou v nádhernom prostredí hôr, alebo v lete s turistikou, či cykloturistikou. Zaručene si odnesiete krásne spomienky na túto rozprávkovú krajinu.
xxxxx
Maďarsko, Budapešť
celoročne
Firemné stretnutie, konferencia, alebo len spoločný víkend, ktorý zorganizuje vaša spoločnosť. Toto všetko sa môže odohrať v príjemnom hoteli**** v Budapešti., ktorý ponúka okrem konferenčných sál plnohodnotné wellness vyžitie (bazén, jacuzzi, Kneip bazén, fínska sauna, fitness-grátis, masáž, infrasauna a solárium sú za extra poplatok). Po pracovne strávenom dni môžete relaxovať pri cigánskej muzike, môžete sa plaviť po Dunaji, prípadne sa zúčastniť jazdeckého programu.
Maďarsko, Bukfurdo
predĺžený víkend podľa požiadavky
Firemná konferencia môže byť spríjemnená wellness pobytom, zameraným na oddych, relax a regeneráciu síl. Možnosť usporiadania konferencíí ako aj následný relax ponúkajú hotely ***, ****, ktoré patria do siete Hunguest Hotelov. Rozsah služieb uspokojí aj najnáročnejšie požiadavky. Zaručuje odpočinok, gastronomické zážitky a aktívne športové a zábavné programy hneď po ukončení konferencie.
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod