4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
POZNÁVACIE ZÁJAZDY A VÍKENDOVÉ POBYTY
Taliansko, Umbria
predĺžený vikend podľa požiadavky
Región Umbrie je situovaný juhovýchodne od Toskánska a nazýva sa "Zeleným srdcom Talianska". Olivové háje, borovice a cyprusy pokrývajú túto oblasť a práve ich zásluhou hrá všetkými odtieňmi zelenej.
Pozývame na predĺžené víkendy vo forme kulinárskych víkendov, alebo usporiadanie konferencií.
Európa ostatné, Benátky, Klagenfurt, Rovinj, Záhreb...
máj - október 2016
Jazerá & stredozemná harmónia - 7 dňové poznávacie putovanie a prehliadka toho najlepšieho z Talianska, Slovinska, Chorvátska a Rakúska.
Božsky svieži alpský vzduch, svetoznáme Plitvice a ďalšie 4 jazerá, stredozemné historické mestá a to všetko v spojení s gastronomickým zážitkom pri spracovaní olív a výrobe piva.
Slovinsko, San Simon Izola
na požiadanie
Jeseň môže byť krásna a vzrušujúca, ako stvorená pre športové aktivity rôznych druhov. Tentokrát prinášame možnosť cykloturistiky v krásnom prostredí slovinskej Istrie. S ubytovaním v prvotriednych hoteloch San Simon Izola, s polpenziou a ďalšími dodatočnými službami v cene. Využite 50%-nú zľavu a užite si víkend v hodnote 282€ len za cenu 140€ na osobu.
Európa ostatné, Tromso / Nórsko
podľa požiadavky v sezóne
Ponúkame jedinečnú možnosť zažiť sailing s veľrybami a pozororovanie Aurora Borealis (polárna žiara) z paluby vašej jachty. Komfortné 4 kajutové plachetnice sú ykurované a pripravené na bezpečnú a komfortnú plavbu. Sprievodcom je skúsený domáci nórsky skipper.
„Kedže k plavbe nepotrebujeme motor, veľryby často prichádzajú do bezprostrednej blízkosti jachty a so zvedavosťou nás pozorujú ...Keď sa zotmie vyrážame na „lov na polárnu žiaru. “
Taliansko, Sicília
od apríla do októbra
Zažite na vlastnej koži horkokrvnú Sicíliu, krásnu prírodu a skvostné pamiatky. Pozývame vás na poznávačku tohto svetoznámeho polostrova. Za pár dní vám ukážeme to najkrajšie čo na Sicílii je, ochutnáte domácu kuchyňu, spoznáte lokálne zvyky. Za výhodnú cenu len s našou CK.
Exotické krajiny, Omán
jesen, zima, jar
Ománsky Sultanát je oficiálny názov krajiny ležiacej v juhovýchodnej časti Arabského polostrova. Krajiny, ktorá sa stala moderným cieľom turistov z celého sveta. Krajiny, ktorá vás očarí nádhernou prírodou, históriou a kultúrou, pohostinnosťou a dokonalými službami.
Po prílete si oddychnite si luxusných rezortoch pri mori, pohodlnými džípmi s miestnym sprievodcom vas zoberieme na okruh nádhernou krajinou. Picknick na dunách pri západe slnka, nocľah v komfortných beduínskych stanoch , vyvezieme vás na treking v horách, okúpte sa v jazerách v zelených oázach, prejdete sa po na originálnych lokálnych trhoch, spoznáte mestá ,kde sa zastavil cas a tiež skvostný Muskat. Nočný výlet na pláž , kde sa liahne kareta obrovská, pozorovanie žralokov...
« 1 2 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod