4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
PLAVBY
Chorvátsko, Jadranské more
sezóna 2016
Morning Star je tradičný gulet pre max 14 osôb, v zložení:
* 2x dvojposteľové kajuty
* 2x dve samostatné postele (kajuty)
* 2x dvojposteľová + single posteľ (kajuta 3 postele)
Všetky kajuty sú vybavené klímou, každá má samostatné WC a sprchu. Spoločenská miestnosť s profesionálne zariadenou kuchyňou, veľká paluba s priestorom na opaľovanie. K dispozícii sú vodné lyže, kajaky, rybárska výstroj, potápačská výstroj. O pohodlie sa stará kapitán, kuchár a obsluha.
Chorvátsko, Povlja, ostrov Brac
leto 2016
Zažite neopakovateľnú dovolenku v Chorvátsku s kombináciou pobytu v luxusnej vile a plavbou na luxusnej plachetnici. Vila Kalista**** pre 8-12 osôb je luxusne zariadená vila s bazénom, trojposchodová s 5 spálňami.
Plachetnica BAVARIA 44, pre 8-10 osôb (bez skipera).
Chorvátsko, Split a okolité ostrovy
jeseň 2016
Výborná ponuka na prenájom jachty pre max. 30 osob / 15 dvojlôžkových kajút s vlastným WC . Ide o najkrajšiu loď z A kategórie lodí, hodnotenú klientami na 4.8 z 5 stupňového hodnotenia.
Chorvátsko, Mariny Chorvátska
leto 2016
Pozývame na romantickú plavbu luxusnou klasickou drevenou plachetnicou po Jadranskom mori za zvýhodnené ceny ceny. Odmeňte svojich najvýkonnejších pracovníkov, pozvite svojich najlepších business partnerov. Zabavte sa a oddýchnite si spolu na 10 - dňovej plavbe za cenu 8 - dňovej. personál lode sa postará o vaše pohodlie.
Európa ostatné, cena kajuty 1.100 €/2os
na požiadanie
Oblasť Stockholmského archipelagu tvorí 20 000 ostrovov a ostrovčekov a patri k najatraktivnejším na svete s nevyčerpateľnými kombináciami na sailing v krásnej „divokej“ krajine s množstvom výborných kotvísk... Možno aj to je dôvod prečo švédskeho jachtára v mediteránne takmer nestretnete. Jachting medzi tisíckami ostrovov je relaxujúci, unikátny a nezabudnuteľný zážitok. Ostrovy sú vačšinou obývané len víkendujúcimi obyvateľmi Štockholmu a malými rybárskymi komunitami. Na rybích špecialitách a grilovaných rybách si môžete pochutnať takmer v každom kotvisku.
Chorvátsko, Šibenik (Zaton)
od aprila do oktobra,najom podla poziadavky, min.3 - 7 dni
Tichá hladina mora, množstvo krásnych ostrovov, miesta, kde môžete stretnúť kráľovské posádky a jachtárske celebrity z celého sveta - aj takto definoval Chorvátsko The London Times. Gullet je tradičná mediteránska jachta s komfortnými dvojmiestnymi kajutami , salónom s jedálenskou časťou a lodným barom. Jachty su zčasti alebo komplet (vrátane kajút) klimatizované. Profesionálny a ochotný 2-3 členný personál sa stará o pohodu klientov. Trasy plavieb su starostlivo vyberané, krátku plavbu strieda kúpanie a vodné športy v zátokách, večer kotvenie v prístavoch, zátokách alebo pri mestských mólach malebných dalmátskych mestečiek. Chutná strava - špeciality dalmátskej kuchyne je pripravovaná v lodnej kuchyni a hosťom servírovaná priamo na lodi. Vrele odporúčame aj náročným klientom, ideálny produkt pre organizáciu firemných meetingov, semináre, relax pobyty, teambuildingy, firemné oslavy, prezentácie, alebo súkromne oslavy a výlety pre partie priateľov.
« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod