4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
PLAVBY
Chorvátsko, A /Opatija B / Split
sezóna 2016
Dovolenka na plachetnici so skúsenou posádkou je neopakovateľný zážitok z plavby po Jadrane spojenej s cykloturistikou. Objavovanie skrytých zátok s priezračnou vodou na slnenie, kúpanie a potápanie, či malebných mestečiek na ostrovoch a miestach, na ktoré by ste sa inak nedostali. Starostlivá posádka sa postará o vašu pohodu a dobrú náladu. Trasy sú dokonalou kombináciou najkrajších miest Jadranu - historických miest, prírodných krás, malebných ostrovov s typickými krčmičkami so skvelým vínom a dalmatínskymi špecialitami. Komfortné lode sú zväčša repliky starých drevených plachetníc, kajuty sú priestranné, pohodlné a dobre vybavené. Skvelý tip na organizáciu firemných akcií.
Exotické krajiny, Seychely
nástupy každý pondelok v sezóne
Plavba na komfortnom klimatizovanom katamarane pre partiu 12 - 16 osôb, po najkrajších zátokách Seychelského súostrovia je jedinečný spôsob ako spoznať tento panenský kúsok sveta. Kapitán a profesionálna posádka jachty sa postará o komfort klientov - pasažierov na jachte. Ochutnáte originálne domáce jedlá a nápoje, zakotvíte na miestach, ktoré su pre bežných turistov nedostupné. Plavba je nenáročná,
3-4 hodinová denná plavba je kombinovaná s kotvením, kúpaním a výletmi do vnútrozemia. Vyberte si 7 alebo 10 - dennú variantu programu.
Exotické krajiny, Maurícius
nástup každú sobotu v sezóne
Maurícius - ostrovný štát ležiaci v juhozápadnej časti Indického oceánu, pôvodne vulkanický, s tropickým podnebím a teplotou mora až 27 °C. Navštívte tento ostrov a pozrite si jeho krásy s paluby luxusného katamaránu. Spoznáte neuveriteľnú zmes jazykov a národností, čo je výsledkom pestrej minulosti ostrova. Nezabudnite na suvenír, unikátny vták Dodo síce už vyhynul, ale vo forme rôznych atrakcií je všadeprítomný. Skvelá kreolská kuchyňa, milí pohostinní ľudia, atraktívne trasy počas plavby a ústretový personál na lodi sú garanciou nezabudnuteľnej dovolenky.
Exotické krajiny, Maledivy
nástup každý utorok
Zakúste exotiku na vlastnej koži, pozrite si podmorský svet zblízka. Práve okružná plavba ponúka možnosti potápania, šnorchlovania, alebo len plávania a oddychu v oceáne. Maledivy sa v poslednej dobe stali veľmi aktuálnou a navštevovanou destináciou, nenechajte si ujsť príležitosť navštíviť tieto krásne ostrovy a stráviť pár dní na luxusnom katamaráne.
« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod