4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
PLAVBY
Svet – ostatné, Karibik (Martinik, St. Lucia, St. Vincent, Bequia)
sezóna 2016
Vďaka vynikajúcim plavebným podmienkam, rôznorodosti plavebných trás, dobrej dostupnosti a stálemu pasátovému vetru sú dlhoročne jednou z najobľúbenejších jachtárskych lokalít. Windward Islands – náveterné ostrovy, sa rozprestierajú medzi ostrovmi Martinik a Grenada, vzdialenými cca 180 Nm. Rozdelené sú na samostatné štáty: MARTINIK a St. LUCIA, St. VINCENT s Grenadines a GRENADA s Carriacou a Petit Martinique.
Taliansko, západné a južné pobr. Sardínie
sezónne
Sardínia je aj vďaka nádherným piesčitým plážam právom nazývaná Karibikom Európy. Západné a južné pobrežie ostrova si vás svojou divokou krásou a rozmanitosťou ostrova určite získa. Pripravte svojim obchodných partnerom či zamestnancom nevšedný zážitok!V spolupráci s talianskymi partnermi vám ponúkame jedinečnú 7dennú plavbu dobre vybavenými plachetnicami po ostrovoch, plážach a mestách juhozápadnej Sardínie. Doprava - letecky z Bratislavy ! (od 100 € / os)
Exotické krajiny, Thajsko Phuket
máj - október
LAST MINUT rezervácie do konca januára za znížené ceny.
Krásna krajina, pohostinná posádka, výborné jedlá, pohodlie a všetky druhy vodných športov. Práve toto ponúka tradicionálna drevená jachta - gulet Capricorn, zostrojená v roku 2009 a kompletne obnovená v roku 2012. Ponúka 5 kajút pre 11 hostí, all inclusive okrem alkoholu. Za príplatok je možné vypožičať si vodné skútre, lyže, či potápačský výstroj. Nechajte sa rozmaznávať, kochajte sa krásou a prírodným bohatstvom thajského prímoria.
Chorvátsko, Chorvátsko
apríl - júl / september - október
Najobľubenejší produkt v sezóne 2013 !
Pozvite svojich obchodných partnerov, top klientov, ci zamestnancov na jachtu. Luxusné 10 - 14 miestne (6-8 kajutové ) jachty s posádkou a príjemným personálom zabezpečia súkromie, ale aj relax a maximálne pohodlie.
Vynikajúca , pestrá strava pripravovaná domácim kuchárom je servírovaná priamo na jachte. Klientom je počas celého dňa k dispozícii bar so širokou ponukou nápojov. Kajuty sú klimatizované s vlastným soc. zariadením a sprchou. Jachty vyššej kategórie sú vybavené surf doskami, vodnými skutrami, kajakmi a udicami.
Európa ostatné, Španielsko - Barcelona alebo Mallorca
celorocne
Rokovanie s obchodnými partnermi nemusí prebiehať nutne len za stolom, pozvite vašich partnerov na exkluzívne vybavenú jachtu so skúseným skipperom.
Exotické krajiny, Tahiti
nástup každú sobotu v sezóne
Francúzska Polynézia je nielen zmes vulkanických ostrovov a atolov, kotré uchvacujú návštevníkov z celého sveta, ale aj úžasní, pohostinní ľudia, ktorí sú súčasťou tejto tichomorskej, neopakovateľnej atmosféry. Čaká vás plavba po najkrajších miestach Polynézie, neuveriteľné množstvo vodopádov, Bora-Bora - perla Polynézie, kúpanie sa v lagúnach so snehobielym pieskom, skvelé jedlo, program, aký vám pripravia domorodci a krásne domorodkyne iba v tejto časti sveta.
« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod