4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
ŠPORTOVÉ PROGRAMY
Maďarsko, okolie Balatónu
sezóna
Ak ste milovníkmi cykloturistiky, určite si prídete na svoje pri maďarskom "mori" - Balatóne. Asi 200 km dlhé cyklotrate, ktoré lemujú Balatón, patria k tým najkrajším v Európe. Balatón je ideálna destinácia pre šport, zábavu a aktívny oddych. Ideálne pre firmy a kolektívy.
Rakúsko, A /Bruck - Grosspetersdorf, B /Eisnstadt - Ollerdorf
sezóna
Burgenland má 2 000 km cyklistických chodníkov, z ktorých odporúčame trasu B 55 - cestu pre cyklistov Berghauserradweg, ktorá ponúka niekoľko "vrcholov". Na svoje si prídu nielen športovci, ale aj kultúrni nadšenci, ktorí sa môžu potešiť pohľadom na rozprávkové klenoty, ako napr. zámok Roterturn. Celková dĺžka trasy: 41 km.
Slovensko, Bratislava okolie
jar - leto - jeseň
Pozývame vás užiť si nevšedný deň alebo dva v spoločnosti priateľov či kolegov na splave Malého Dunaja. Iba pol hodinku jazdy z Bratislavy sa nalodíte na kajaky, alebo kanojky a absolvujete nenáročnú a príjemnú plavbu. Na konci trasy bude pre vás a plavidlá pristavený odvoz, ktorý vás vráti na miesto štartu . Alternatívou je prenocovanie v kempe, v komfortných tii -pii, alebo vo vlastných stanoch. Kemp je kvalitne vybavený z pohľadu hygieny aj servisu. Bufet ponúka miestne špeciality, kotlíkový gulášik, halasle, čapované pivko a iné nápoje na uhasenie smädu. Večer strávite pri grile či ohníku v kempe na brehu rieky. Druhý deň môžete pokračovať v plavbe, alebo pobyt ukončiť príjemným leňošením v prírode. Bonusom su milí a profesionálni majitelia a personál kempu.
Rakúsko, ZELL am SEE & KAPRUN
zimná sezóna
Lyžovanie vo voľnom teréne na panenskom prašane. Ponuka zameraná na tých, čo túžia svoju lásku k lyžovaniu prežívať mimo davu.

ccccccc
Slovinsko, Julske Alpy - Dovje - Penzion Dovje
celoročne
Penzion rodinného typu v Julských Alpách vás milo prekvapí priateľskou atmosférou, nádherným prostredím a možnosťami ubytovania pre každého a každý rozpočet.
Rakúsko, Alpy / Semmering
zimná sezóna
Ponúkame vám obľúbený balík služieb, spojenie dobrej lyžovačky v alpských strediskách Stuhleck a Semmering, s možnosťou organizácie obchodného rokovania, konferencie, či neformálneho stretnutia vašich obch. partnerov a klientov. Priateľská a príjemná atmosféra alpského ***+ hotela , vzdialeného iba 170 km od Bratislavy si Vás určite získa! Vynikajúca kuchyňa, vnútorný bazén a sauna, milí personál, parkovanie priamo pri hoteli. Prenájom konf. miestnosti GRATIS.
V blízkosti hotela sa nachádzajú 2 špičkovo vybavené lyžiarske areály s viac ako 40 km upravených svahov , pre všetky kategórie lyžiarov Zauberg – Semmering a Stuhleck.
V okolí tiež možnosť bežkovania na upravených dráhach. Rodiny s deťmi ocenia detské FUN PARKY v blízkosti zjazdoviek, snowtubing, viacero detských lyžiarskych vlekov.


« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod