4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
ŠPORTOVÉ PROGRAMY
Rakúsko, Stegersbach, Burgenland
v sezóne
Pre milovníkov golfu prinášame program v najväčšej golfovej oblasti Rakúska - Stegersbachu. Na 190 hektároch a 13,7 kilometrov vás očakáva 50 jamiek umiestnených v idylickej krajine južného Burgenlandu. Po športovom vyžití hotelový areál ponúka priame prepojenie na Termálne kúpele Stegersbach. Čaká Vás 14 bazénov, divoká rieka, športový bazén, bazén s masážnymi tryskami a umelým vlnobitím, vírivka ako aj úžasný saunový svet.
Rakúsko, Schuttdorf - Zell am See
sezónne
Využite jedinečnú ponuku, 7=6, tzn. pri pobyte na 7 nocí platíte len 6 nocí.

Zell am See / Kaprun 757 – 3 029 m n.m.
Sú strediská s najlepšie organizovanými rekreačnými a športovými aktivitami, známe aj po názvom Europa-Sportregion. Spoločný región pod vrcholmi Schmittenhőhe (2 000 m) a Kitzsteihom (3 023 m ) s ľadovcovým areálom pre celoročné lyžovania nad Kaprunom ponúka vynikajúce podmienky pre zimné a letné športy. Oba areály sú prepojené aj sieťou skibusov, používanie, ktorých je zahrnuté v cene pernametky.
Vynikajúce podmienky pre snowboarding ( funparky s U-rampami)a perfektné bežkovanie.
Rakúsko, Rakúske Alpy - Semmering
zimná sezóna
Pre lyžiarov, ktorí neradi cestujú za dobrou lyžovačkou ďaleko, je tu skvelá možnosť len 180 km od Bratislavy. Obľúbený a navštevovaný Semmering ponúka možnosti pre lyžiarov, bežkárov i bežných turistov. Kúpeľné mestečko na úpätí Álp si vás získa svojou atmosférou i vynikajúcou infraštruktúrou.
Rakúsko, Ramsau / Dachstein
zimná sezóna
Beh na lyžiach a skating zažívajú nevídaný boom a stávajú sa mimoriadne obľúbenými zimnými športmi. Prebuďte všetky Vaše zmysly pri pohybe v prírode, urobte niečo pre svoje zdravie, kondíciu. O ten pravý pôžitok z behu na lyžiach sa postarajú vynikajúco upravené a dobre značené bežkárske trate (pre klasické bežkovanie aj korčulovanie) v nádhernej krajine s nedotknutou prírodou v oblasti Ramsau Dachstein / Ski amade. Základné trate sú zasnežované a samozrejmosťou je požičovňa, servis a bežkárska škola. Po vydarenom športovom dni zrelaxujte vo wellnesse, zabavte sa s priateľmi pri vinku a krbe.
Európa ostatné, Andorra
február - marec
Doprajte si jedinečný lyžiarsky zážitok v malebnej horskej krajine Andorra. Andorrské kniežatstvo sa nachádza medzi Francúzskom a Španielskom. Pyrenejské lyžiarske stredisko Ordino-Arcalis vďaka polohe lyžiarskych svahov od 1900 do 2600m , ultramodernemu techn. vybaveniu ponúka výborné podmienky pre lyžovanie, snowbording, ski-alp. 14 ultramodernych vlekov . Možete zabudnuť na rady na vleky :) Stredisko, ktoré tvoria dve údolia Arcalis a La Coma, má široké , vynikajúce upravené zjazdovky pre všetky kategórie lyžiarov, s fascinujúcimi výhľadmi na Pyreneje. Reštaurácie a bufety so slnečnými terasami sú v samozrejmosťou. Pre tých , čo si chcú vyskúšať dobrodružstvo je určená ponuka na heliskiing. Vedené túry na snežniciach sú tiež veľmi populárne aj pre začiatočníkov. Ceny služieb sú prijateľné aj pre lyžiarov so stredným budžetom. Samozrejme po dobrej lyžovačke nesmie chýbať apre-ski zábava v početnych baroch v údoli. Ubytovanie v luxusnom 4* hoteli s polpenziou, sú prísľubom príjemnej a dokonalej lyžovačky na zjazdovke Ordino Arcalis. Produkt je optimalny pre firemne skupiny, alebo partie lyžiarov min. 8 osob. Letenky + transfer do hotela zabezpečíme.
Chorvátsko, Chorvátko , Opatija a kvarnerské ostrovy
od apríla do októbra 2016
Pozývame vás na Jadran, na plavbu po jedinečných kvarnerských ostrovoch kombinovanú s cyklistikou a turistikou. Kvarnerské ostrovy s množstvom úžasných zátok, autentických rybárskych dediniek, cyklo a turistických trás s úžasnými vyhliadkami sú ideálnym miestom pre spojenie relaxu na lodi a aktívnej dovolenky. Loď vás prevezie z ostrova na ostrov do zátok a mestečiek, kde na vás bude čakať, kým vy budete s miestnym sprievodcom spoznávať najkrašie kvarnerské cyklotrasy a turistické chodníky. Plávanie , či šnorchlovanie, druženie sa na lodi, skvelá strava podávaná priamo na lodi , či oddych pri vinku v lodnom bare samozrejme nesmie chýbať.
« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod