4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
ŠPORTOVÉ PROGRAMY
Chorvátsko, Kvarnerske ostrovy
jar - jeseň
Pozývame vás na plavbu po jedinečných kvarnerských ostrovoch kombinovanú s cyklistikou a turistikou. Kvarnerské ostrovy s množstvom úžasných zátok, autentických rybárskych dediniek, cyklo a turistických trás s úžasnými vyhliadkami sú ideálnym miestom pre spojenie relaxu na lodi a aktívnej dovolenky. Loď vás prevezie z ostrova na ostrov do zátok a mestečiek, kde na vás bude čakať, kým vy budete s miestnym sprievodcom spoznávať najkrašie kvarnerské cyklotrasy a turistické chodníky. Plávanie , či šnorchlovanie, druženie sa na lodi, skvelá strava podávaná priamo na lodi , či oddych pri vinku v lodnom bare samozrejme nesmie chýbať.
Slovinsko, 275 € / osoba
na požiadanie
Slovinské hory na hraniciach s Rakúskom majú viac než 300 ročnú tradíciu v zimných športoch. Oblasť Pohorje sa nachádza južne od Mariboru (20km od rakúskych hraníc) a patrí medzi najznámejšie zimné strediská v Slovinsku. Dobrá infraštruktúra, vynikajúce udržiavané stopy a hlavne ekologicky zmýšľajúci ľudia majú zásluhu na tom, že tieto strediská sa stali zaujímavé a atraktívne aj pre bežkárov.
Chorvátsko, Murter, Jadranské more
sezóna 2016
ŠKOLA JACHTINGU – Nautická Akadémia

Naučte sa jachtiť a nájdite si nových jachtárskych priateľov v prestížnej medzinárodnej jachtárskej akadémii.
Akadémia má bázu v Chorvátsku, v jedinečnom prostredí v blízkosti národného parku Kornatské ostrovy. Tréningové centrum založil v roku 1988 uznávaný taliansky skipper Cino Ricci a do dnešných dní prešlo kurzami viac ako 8 000 účastníkov. Precízne vypracované programy jednotlivých kurzov , skúsení a kvalifikovaní inštruktori , ktorí na mori žijú viac ako 10 mesiacov v roku a prejachtili už aj nejaký ten oceán sú garanciou kvality. ANA je člen ISSA International Sailing School Association) a od roku 2009 aj akreditované RYA (Royal yachting association) výcvikové centrum.

Chorvátsko, Murter, Jadranské more
október - apríl
Pozývame vás na dobrodružstvo na mori, lov na tuniaky a iné veľké ryby Jadranského mora, kde vašou jedinou zbraňou budú len rybárske udice a silné ruky. Program vedie skúsený rybár, jeden so zakladateľov Big Game Fishing-u vo vodách Jadranu.
Jadranské more je bohaté na výskyt kvalitných tuniakov, hlavne oblasti v okoli ostrovov Blitvenica a Jabuka a severných jadranských ostrovov.
Špecialne 7-8 metrové lode sú kompletne vybavené na tento druh rybárčenia. Echosoner a fishfinder su taktiež vo výbave lode.

Rakúsko, Korutánsko/Eisentratten - Skiresort Innerkrems
od 1.4.2016
Skiresort Innerkrems - je obľúbené lyžiarske stredisko v Korutánsku vzdialené od BA cca 4 hod. jazdy. Stredisko má zjazdovky všetkých obtiažností, spolu 70 km tratí + možnosti na Free Ride. K tej pravej lyžovačke ponúkame ubytovanie v útulnom rodinnom hoteli KOCH, vzdialenom do 20 km od lyžiarskych tratí za lákavé ceny, v ktorých je zahrnutý SKIPASS
Svet – ostatné, Španielsko, Portugalsko, Maroko, Turecko...
celoročne
Golfoví fanúškovia sa už nemusia obmedzovať ročným obdobím. Zabezpečíme pre vás tie najkrajšie greeny v každom ročnom období a podľa vašich predstáv.
Mimoriadne MAROKO - za priaznivé ceny
Maroko je čarovná krajina na severe Afriky obmývaná vlnami Atlantiku. Návštevníkom ponúka krásne pláže s jemným pieskom, palmové oázy uprostred púšte, horské masívy. Očarí vás nielen príroda, ale aj história, ktorá na vás dýcha z každej strany. Skutočne každý si príde na svoje. Ak ste vyznavačom golfu, určite vám učarujú miestne golfové ihriská.
Golf sa stal začiatkom 20.stor. v Maroku vášňou. Svetoznáme súťaže sem lákajú mnohých golfistov z celého sveta.
V Marakéši nájdeme tri prvotriedne golfové ihriská, nachádzajúce sa v zelených oblastiach mesta s výhľadom na pohorie Atlas.
« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod