4 companies
VYHĽADÁVANIE
PODĽA KRITÉRIA
KRAJINA
 Slovensko
 Rakúsko
 Čechy
 Chorvátsko
 Slovinsko
 Taliansko
 Maďarsko
 Európa ostatné
 Exotické krajiny
 Svet – ostatné
POČET DNÍ
 1 deň
 1 - 3 noci
 4 - 7 nocí
 viac ako 7 nocí
Hľadať
Dôležité informácie pre klienta
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu požiadavku
OBJEDNÁVKA
Objednávací formulár
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
AKTUÁLNE PONUKY
Rakúsko, Stegersbach, Burgenland, v sezóne
Pre milovníkov golfu prinášame program v najväčšej golfovej oblasti Rakúska - Stegersbachu. Na 190 hektároch a 13,7 kilometrov vás očakáva 50 jamiek umiestnených v idylickej krajine južného Burgenlandu. Po športovom vyžití hotelový areál ponúka priame prepojenie na Termálne kúpele Stegersbach. Čaká Vás 14 bazénov, divoká rieka, športový bazén, bazén s masážnymi tryskami a umelým vlnobitím, vírivka ako aj úžasný saunový svet.
Rakúsko, Schuttdorf - Zell am See, sezónne
Využite jedinečnú ponuku, 7=6, tzn. pri pobyte na 7 nocí platíte len 6 nocí.

Zell am See / Kaprun 757 – 3 029 m n.m.
Sú strediská s najlepšie organizovanými rekreačnými a športovými aktivitami, známe aj po názvom Europa-Sportregion. Spoločný región pod vrcholmi Schmittenhőhe (2 000 m) a Kitzsteihom (3 023 m ) s ľadovcovým areálom pre celoročné lyžovania nad Kaprunom ponúka vynikajúce podmienky pre zimné a letné športy. Oba areály sú prepojené aj sieťou skibusov, používanie, ktorých je zahrnuté v cene pernametky.
Vynikajúce podmienky pre snowboarding ( funparky s U-rampami)a perfektné bežkovanie.
Chorvátsko, Chorvátko , Opatija a kvarnerské ostrovy, od apríla do októbra 2016
Pozývame vás na Jadran, na plavbu po jedinečných kvarnerských ostrovoch kombinovanú s cyklistikou a turistikou. Kvarnerské ostrovy s množstvom úžasných zátok, autentických rybárskych dediniek, cyklo a turistických trás s úžasnými vyhliadkami sú ideálnym miestom pre spojenie relaxu na lodi a aktívnej dovolenky. Loď vás prevezie z ostrova na ostrov do zátok a mestečiek, kde na vás bude čakať, kým vy budete s miestnym sprievodcom spoznávať najkrašie kvarnerské cyklotrasy a turistické chodníky. Plávanie , či šnorchlovanie, druženie sa na lodi, skvelá strava podávaná priamo na lodi , či oddych pri vinku v lodnom bare samozrejme nesmie chýbať.
Maďarsko, okolie Balatónu, sezóna
Ak ste milovníkmi cykloturistiky, určite si prídete na svoje pri maďarskom "mori" - Balatóne. Asi 200 km dlhé cyklotrate, ktoré lemujú Balatón, patria k tým najkrajším v Európe. Balatón je ideálna destinácia pre šport, zábavu a aktívny oddych. Ideálne pre firmy a kolektívy.
Exotické krajiny, Omán, jesen, zima, jar
Ománsky Sultanát je oficiálny názov krajiny ležiacej v juhovýchodnej časti Arabského polostrova. Krajiny, ktorá sa stala moderným cieľom turistov z celého sveta. Krajiny, ktorá vás očarí nádhernou prírodou, históriou a kultúrou, pohostinnosťou a dokonalými službami.
Po prílete si oddychnite si luxusných rezortoch pri mori, pohodlnými džípmi s miestnym sprievodcom vas zoberieme na okruh nádhernou krajinou. Picknick na dunách pri západe slnka, nocľah v komfortných beduínskych stanoch , vyvezieme vás na treking v horách, okúpte sa v jazerách v zelených oázach, prejdete sa po na originálnych lokálnych trhoch, spoznáte mestá ,kde sa zastavil cas a tiež skvostný Muskat. Nočný výlet na pláž , kde sa liahne kareta obrovská, pozorovanie žralokov...
Slovensko, Bratislava okolie, jar - leto - jeseň
Pozývame vás užiť si nevšedný deň alebo dva v spoločnosti priateľov či kolegov na splave Malého Dunaja. Iba pol hodinku jazdy z Bratislavy sa nalodíte na kajaky, alebo kanojky a absolvujete nenáročnú a príjemnú plavbu. Na konci trasy bude pre vás a plavidlá pristavený odvoz, ktorý vás vráti na miesto štartu . Alternatívou je prenocovanie v kempe, v komfortných tii -pii, alebo vo vlastných stanoch. Kemp je kvalitne vybavený z pohľadu hygieny aj servisu. Bufet ponúka miestne špeciality, kotlíkový gulášik, halasle, čapované pivko a iné nápoje na uhasenie smädu. Večer strávite pri grile či ohníku v kempe na brehu rieky. Druhý deň môžete pokračovať v plavbe, alebo pobyt ukončiť príjemným leňošením v prírode. Bonusom su milí a profesionálni majitelia a personál kempu.
AKTUÁLNE AKCIE
ZREALIZOVANÉ AKCIE
Wine & Sail
Taliansko
013.10.- 20.10. 2018
Business Regata 2016
Chorvátsko
17.5.- 20.5. 2016
AZORY - flotilová plavba na plachetniciach
Svet – ostatné
07.05.-14.5.2016
Aktívny víkend pri mori
Slovinsko
30.04-03.05. 2016
Ski & Sail - Nórsko
Európa ostatné
18.04. - 25.04. 2016
« 1 2 3 4 5 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421 2 43636691 • tel./fax: +421 948 391 099 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií

Cestovná kancelária je poistená voči úpadku CK podľa Zákona 281/ 2011 v poisťovni UNION a.s. č PZ 2061243 do výšky 10 000 €.
Nájdite nás na FACEBOOK-u
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod Na úvod